walbet kontakt biuro@walbet.pl walbet numer telefonu 65 547 40 57
Walbet specjaliści od betonu Walbet specjaliści od betonu

O firmie

Spółka "Walbet" to firma rodzinna, której początki sięgają lat osiemdziesiątych. Działalność rozpoczęła się od transportu ciężarowego. Z czasem zaczęto wykonywać parkingi, utwardzać place, a także budować drogi. W ten sposób powstał Zakład Robót Drogowych. Stopniowo firma rozrastała się poprzez przyjmowanie kolejnych zleceń, zakup coraz bardziej specjalistycznego sprzętu budowlanego i transportowego oraz zatrudnienie coraz większej liczby nowych pracowników.

Kluczowym momentem było uruchomienie w 1999 roku pierwszego węzła betoniarskiego.

Obecnie firma produkuje beton towarowy na zautomatyzowanym, profesjonalnym węźle betoniarskim. Oferuje w ciągłej sprzedaży beton klasy od C8/10 do C 50/60. Wszystkie wykonane są z atestowanych, frakcjonowanych kruszyw najwyższej jakości. Stosuje dodatki uplastyczniające, a w okresie zimowym oferuje masę betonową, wykonaną na podgrzewanym kruszywie, z dodatkami umożliwiającymi proces wiązania betonu w temperaturach ujemnych. Spółka dysponuje nowoczesnym parkiem betonmieszarek i pomp do betonu.

Spółka "Walbet" specjalizuje się również w realizacji robót budowlano-remontowych w zakresie budownictwa ogólnego, a w szczególności profesjonalnych betonowych posadzek przemysłowych.

Długoletnie doświadczenie zdobyte w realizacji złożonych zadań inwestycyjnych i remontowych pozwala nam dziś oferować usługi w zakresie kompleksowych realizacji: obiektów usługowych, hal przemysłowych, użyteczności publicznej.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X